KONKURS: Było sobie życie - wygraj popularną grę z kolekcji dla całej rodziny!

było sobie życie

Aby wygrać jedną z gier z kolekcji "Było sobie życie", wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie - zapraszamy do wspólnej zabawy! 

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy w demaskowanie wirusów i bakterii. Aby wygrać jedną z gier z kolekcji "Było sobie życie" , wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jak dbasz o odporność swojego dziecka? 

Na wasze odpowiedzi czekamy do 19.05 (wypełnij poniższy formularz) 

Zobacz REGULAMIN KONKURSU

Możesz otrzymać jedną z poniższych gier:

Celem gry jest złapanie 6 pionków z wizerunkami szkodliwych dla organizmu bakterii, wirusów lub toksyn. Pionki te korespondują kolorystycznie z kółkami na wybranej przez gracza tabliczce. Zwyciezcą jest gracz, który pierwszy zapełni swoją tabliczkę.

> Uczymy się rozpoznawania i kojarzenia kolorów.
> Kształtujemy spostrzegawczość.
> Stawiamy pierwsze kroki w grze wieloosobowej.

 

Celem gry jest ułożenie przez graczy obrazka ze scenką Mistrza pilnującego więźniów w klatce. Zwycięzcą gry jest gracz, który w momencie ułożenia obrazka ma największą liczbę kompletnych wirusów, bakterii lub toksyn.

> Uczymy się rozpoznawać i kojarzyć pasujące do siebie elementy obrazków.
> Kształtujemy spostrzegawczość.
> Stawiamy pierwsze kroki w grze wieloosobowej.

  

Celem gry jest zebranie 3 żetonów Hello Maestro. By zdobyć 1 żeton Hello Maestro, trzeba złapać tyle bakterii i wirusów, by na tabliczce Wielki Leukocyt nie pozostało ani jedno wolne miejsce. Gdy wszystkie miejsca są zajęte, Wielki Leukocyt pożera wszystkie znajdujące się tam bakterie i wirusy, a gracz pobiera z banku 1 żeton Hello Maestro. Żetony wracają na stół, a gracze kontynuują pościg, by na nowo zapełnić tabliczkę.

> W zabawny i przyjemny sposób ćwiczymy dodawanie i odejmownie do 10.

KONKURS "Było sobie życie!"

FormularzPola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Aktualizacja: 2017-05-08 Publikacja: 2017-05-05
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.