Przyjęcie na Halloween: co założyć na bal halloweenowy?

Halloween
fot.: thinkstockphotos.com

Przyjęcie na Halloween staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Jednak niezależnie od tego, czy wybieracie się na bal halloweenowy czy zostajecie tego dnia w domu, możecie się przebrać. Jakie stroje wybrać? Co założyć na bal halloweenowy? Radzi stylistka Ewelina Rydzyńska.

W ostatnim czasie w Stanach Zjednoczonych modne stają się stonowane stroje bohaterów filmowych. Okazuje się, że Amerykanie na przyjęcie na Halloween nie chcą już się przebierać za wampiry czy inne straszydła, wolą za to przywdziewać kostiumy z "Indiany Jonesa" czy "Top Gun". W Polsce jednak przebrania czarownic, potworów i drakuli cieszą się dużą popularnością. Jeśli macie chęć właśnie taki strój założyć, zróbcie to!

Przeczytaj również: Dlaczego Halloween zaczęto obchodzić w Polsce?

Nie przegap

Przeczytaj również: W co bawić się z dzieckiem w Halloween?

Przyjęcie na Halloween: zrób strój w domu

To zależy, czy chcecie kupować lub wypożyczać gotowy strój, czy zrobić go samodzielnie. Niektóre stroje można bardzo prosto wykonać w domu, wykorzystując do nich czarne ubrania. I tak na przykład, aby się przebrać za wampira na Halloween, wystarczy ubrać czarny golf, spodnie i buty, dodać do tego pelerynę (można ją zrobić ze starego koca czy płaszcza) i wykonać makijaż. I to wszystko!

Polecamy też

Przyjęcie na Halloween: skorzystaj z wypożyczalni

Jeśli wybierasz się na przyjęcie na Halloween i chciałabyś, żebyście wszyscy zadali szyku, wybierzcie się do wypożyczalni. Tam będziecie mogli przebierać w strojach i wypożyczyć sobie np. wiktoriańską suknię czarownicy czy też małej książniczki.

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Aktualizacja: 2016-10-28 Publikacja: 2016-10-28
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.