Uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria „My Little Pony: Przyjaźń to magia” od 1 listopada w POLSAT JimJam

„My Little Pony: Przyjaźń to magia”
fot.: materiały prasowe

„My Little Pony: Przyjaźń to magia” to obsypany nagrodami serial animowany opowiadający o losach sześciu kucyków mieszkających w magicznej krainie zwanej Equestrią. Na przygody pełne kolorów i magii zapraszamy od 1 listopada w dni powszednie o godz. 7:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25.

Twilight Sparkle spędza całe dnie z nosem w książkach – jest zdeterminowana, by poznać wszystkie tajniki magii. Jednak jej nauczycielka, księżniczka Celestia, pragnie, by oderwała się na chwilę od nauki i nawiązała jakieś przyjaźnie. Wysyła więc swoją uczennicę do Ponyville – uroczego miasteczka, w którym Twilight poznaje zadziorną Rainbow Dash, chorobliwie nieśmiałą Fluttershy, wielbicielkę mody Rarity, serdeczną Applejack i rozbrykaną Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada wyjątkowy talent. Rainbow Dash odpowiada za pogodę, Rarity ma doskonałe wyczucie stylu, Fluttershy jest opiekuńcza i potrafi jednoczyć sobie inne stworzenia, Pinkie Pie jest bardzo rozrywkowa i lubi organizować przyjęcia, a Applejack nie boi się ciężkiej pracy i pomaga w prowadzeniu rodzinnej farmy. Pierwsze spotkanie Twilight z kucykami nie należy do najbardziej udanych, jednak zwrot akcji sprawi, że będzie musiała poprosić o pomoc swe nowe znajome. W ten sposób zawiązuje się między nimi nić przyjaźni i zdumiona Twilight wkrótce stwierdzi, że rzeczywiście – to uczucie można porównać do prawdziwej magii!

W jednym z odcinków dla Applejack nadchodzi sezon zbioru jabłek. Kucyk postanawia sam poradzić sobie z tym zadaniem. Jej przyjaciele zawsze mogą na nią liczyć, ponieważ jest bardzo uczynna. Jednak, gdy ona sama potrzebuje wsparcia, nie potrafi o nie poprosić. Na szczęście bliscy nie mają zamiaru dać za wygraną. W innym odcinku, w miasteczku pojawia się nowy jednorożec, który twierdzi, że jest mistrzem sztuki czarodziejstwa. Twighlight, pomimo że zna wiele zaklęć, wątpi w swój talent i obawia się pojedynku na umiejętności. Czy uda jej się uwierzyć w siebie?

W każdym odcinku kucyki zostają postawione przed jakimś problemem. Rozwiązując go, bohaterki – a wraz z nimi dzieci przed telewizorami – uczą się właściwych i wartościowych postaw oraz poznają siłę współpracy i kompromisu. Wiele odcinków poświęconych jest także zagadnieniu tolerancji. Każda historia wzbogacona jest również o elementy humorystyczne, które każde dziecko wprawią w dobry nastrój!

„My Little Pony: Przyjaźń to magia” to niezwykle popularna seria, emitowana w ponad stu językach na całym świecie, która zdobyła uwielbienie dzieci i przychylność krytyków, a także wiele nagród i nominacji, m.in. prestiżową Leo Award za najlepszą muzykę w serialu animowanym.

Na przygody kolorowych kucyków z serii „My Little Pony: Przyjaźń to magia” zapraszamy do POLSAT JimJam od 1 listopada w dni powszednie o godz. 7:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25.

Aktualizacja: 2016-11-03 Publikacja: 2016-10-13
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.