Brokuł – kolorowanka do druku, pobierz brokuła do kolorowania

brokuł kolorowanka

Bezpłatna kolorowanka brokuł do druku. Warzywa to lubiane motywy do kolorowania zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Z myślą o twoim dziecku przygotowaliśmy brokuła do kolorowania.

Brokuł - kolorowanka do druku

Brokuł do kolorowania - pobierz bezpłatną kolorowankę

 

brokuł kolorowanka

 

Ciekawostki o brokule, które warto opowiedzieć dziecku

Czy wiesz że, brokuł to jedno z najzdrowszych warzyw na świecie? Bogaty w składniki odżywcze, witaminy oraz minerały. Jest uważany za króla warzyw. Róże brokułu charakteryzują się wysoką zawartością białka, witamin, soli mineralnych oraz błonnika, a spożywanie około 150 g tego warzywa, zaspokaja dziennie zapotrzebowanie dziecka na witaminy A, B1 oraz C. Brokuł zawiera dwa razy wiecej witaminy C niż pomarańcze.

Aktualizacja: 2017-06-27 Publikacja: 2017-06-14
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.