Kolorowanki kwiaty - pobierz kwiaty do wydruku

Kolorowanka kwiaty - Bukiet

Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy bezpłatne kolorowanki kwiaty do wydruku. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie kwiaty do kolorowania, jak róża, konwalie, stokrotka czy tulipan. Pobierz bezpłatnie malowanki z kwiatami do wydruku.

Kolorowanka kwiaty – tulipan

Tulipan do kolorowania - pobierz bezpłatnie kolorowankę

Kolorowanka kwiaty - tulipan

Czy wiesz że tulipanom nadaje się imiona ze względu na pochodzenie sławnych osób. Jest to tradycja, która staje się niezmienną oraz która determinuje świat kwiatowy. Darmowa kolorowanka do wydruku, na której głównym motywem jest tulipan. To malowanka przeznaczona dla dziewczynek.

 

Kolorowanka kwiaty - róża

Róża do kolorowania - pobierz bezłatnie kolorowankę

Róża

Czy wiesz, że róża zawiera 200 razy więcej witaminy C niż cytryna?

Kolorowanka kwiaty - stokrotka

Stokrotka do kolorowania - pobierz bezłatnie kolorowankę

Kolorowanka kwiaty - stokrotka

Piękno stokrotek znane jest od miliona lat. Motyw stokrotki pojawia się w piosence harcerskiej, a także w popularnej zabawie „Kocha, lubi, szanuje”.

Kolorowanka kwiaty - konwalie

Konwalie do kolorowania - pobierz bezpłatnie kolorowankę

Kolorowanka kwiaty - konwalia

1 maja to nie tylko Święto Pracy, ale także Święto Konwalii. Te kwiat powinien być wręczany osobom, które się ceni i lubi. Uważany za kwiat szczęścia, młodości i pomyślności. Od 1982 roku stał się narodowym kwiatem Finlandii. Potocznie nazywany „drabina do nieba” ze względu na ułożenie kwiatów, które przypomina drabinę.

Kolorowanka kwiaty - bukiet

Bukiet do kolorowania - pobierz bezłatnie kolorowankę

Kolorowanka bukiet kwiatów

Bukiet kwiatów jest zazwyczaj wręczany z okazji imienin, ślubu i innych uroczystości. Używany jest również jako ozdoba wnętrz, zwłaszcza w czasie świat i uroczystości, a także dodatek do stroju, np. bukiet ślubny panny młodej. Miniaturowe bukieciki mogą być przypinane do ubrania jako dekoracja stroju. Motyw bukietu często był wykorzystywany przez znanych malarzy.

Zobacz też inne kolorowanki dla dzieci

Aktualizacja: 2017-08-17 Publikacja: 2017-08-03
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.