Koparka - kolorowanka z motywem koparki do wydruku

koparka - kolorowanka

Kolorowanka z koparką jest bezpłatna i gotowa do wydruku. Kolorowanka ta ma proste, duże wzory - przygotowana jest z myślą o najmłodszych dzieciach. Pobierz za darmo i wydrukuj koparkę do kolorowania.

Kolorowanka koparka do wydruku

Kolorowanka koparka - POBIERZ I WYDRUKUJ

koparka - kolorowanka

Czy wiesz, że koparka...

Czy wiesz, że oprócz koparek naziemnych, które pracują na budowach, przy drogach, w kopalniach odkrywkowych istnieją też koparki pracujące pod wodą? Waga koparek może dochodzić do kilku ton. Koparki są transportowane na specjalnych naczepach. Czasami, żeby przewieźć koparkę, trzeba ją częściowo rozkręcić.

Zobacz też inne kolorowanki dla dzieci

Aktualizacja: 2017-08-17 Publikacja: 2017-06-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.