Pomidor – kolorowanka do druku. Pobierz bezpłatnie

pomidor - kolorowanka

Dzieci lubią kolorować warzywa i owoce. Z myślą o Twoim maluchu przygotowaliśmy kolorowankę z pomidorem w roli głównej. Kolorowanka pomidor ma duży, prosty wzór, dzięki czemu poradzą z nią sobie nawet najmłodsze dzieci.

Pomidor – kolorowanka do druku

Pomidor - pobierz kolorowankę do wydrukowania

 

pomidor - kolorowanka

Czy wiesz, że pomidor...

Ze względu na swoja budowę pomidor uważany jest za owoc, choć wszyscy szukamy go na stoiskach z warzywami. Nazwa pomidora pochodzi od portugalskiego słowa „pomme d’or” – czyli „ złote jabłko”.

Pomidor występuje w czterech odmianach: czerwonej, żółtej, zielonej i czarnej. Czy wiesz, że pomidor to również popularna gra dla dzieci. Zasady są proste – jedna osoba mówi cokolwiek, a druga odpowiada na to "pomidor". Kto pierwszy zacznie się śmiać – przegrywa.

Zobacz też inne kolorowanki dla dzieci

Aktualizacja: 2017-08-17 Publikacja: 2017-06-19
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.