Wóz strażacki - kolorowanka. Pobierz wóz strażacki do kolorowania

wóz strażacki- kolorowanka

Wóz strażacki to kolorowanka, która przypadnie do gustu szczególnie chłopcom. Malowanka jest bezpłatna, gotowa do wydruku. Pobierz wóz strażacki do kolorowania.

Wóz strażacki do kolorowania

Wóz strażacki – kolorowanka do bezpłatnego wydrukowania

wóz strażacki- kolorowanka

Ciekawostki o wozie strażackim

Wóz strażacki, a inaczej samochód pożarniczy, jest to specjalnie oznakowany samochód używany przez straż pożarną. Wóz strażacki pomalowany jest na czerwono. Czy wiesz, że dzieci już od przedszkola uczą się o strażakach? Często strażacy dla maluszków organizują pokazy, w których prezentują wóz strażacki, opisują narzędzia, które pomagają im w ratowaniu ludzi. Nasze dzieci już od najmłodszych lat wiedzą, że strażak i jego pojazd jadą na ratunek. Dzieci mają świadomość, że strażak w pracy naraża życie, by ratować innych.

Zobacz też inne kolorowanki dla dzieci

Aktualizacja: 2017-08-17 Publikacja: 2017-06-21
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.