Dania mączne

zobacz więcej w dziale Dania mączne

Warzywa, sałatki

zobacz więcej w dziale Warzywa, sałatki

Przekąski, sosy

zobacz więcej w dziale Przekąski, sosy

Dania mięsne

zobacz więcej w dziale Dania mięsne

Ciasta i desery

zobacz więcej w dziale Ciasta i desery

Napoje i przetwory

zobacz więcej w dziale Napoje i przetwory

Dania rybne

zobacz więcej w dziale Dania rybne

Zupy

zobacz więcej w dziale Zupy

Drób

zobacz więcej w dziale Drób
Przepis dnia
Dieta w ciąży
Suplementy w ciąży DHA
DHA w ciąży: od kiedy, jaka dawka, działanie Składniki, takie jak kwas tłuszczowy DHA są niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku dziecka. Preparaty zawierające DHA uzupełniają ewentualne ...
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.