Stroje karnawałowe dla dziewczynek: 10 pomysłów na kostiumy karnawałowe

Dzieci na bal karnawałowy czekają z utęsknieniem przez cały rok. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają się przebierać. Tym razem prezentujemy propozycje strojów karnawałowych dla dziewczynek. Sprawdź, jakie przebrania będą najpopularniejsze w tym sezonie!  

Stroje karnawałowe dla dziewczynek nierzadko kosztują niemało. Dlatego przed wyborem stroju warto dokładnie wypytać dziecko, za kogo lub za co chciałoby się przebrać - wtedy wydane pieniądze na pewno nie będą stracone. Możesz również spróbować wykonać stroje karnawałowe dla dziewczynek samodzielnie.

Stroje karnawałowe dla dziewczynek: lepiej kupić czy zrobić?

Jeżeli masz dużo czasu oraz zdolności manualne, możesz strój karnawałowy wykonać sama. Wystarczy zebrać odpowiednie inspiracje oraz materiały. Dzięki temu córka będzie miała wymarzony kostium, a ty zaoszczędzisz trochę pieniędzy. W przypadku, gdy nie masz zbyt dużej sumy do wydania na taką kreację, możesz ją wypożyczyć. Istnieje wiele sklepów, które oferują również wypożyczanie strojów karnawałowych dla dziewczynek na określony czas za niższą cenę.

>> Czytaj także: Przepisy: co zrobić zamiast pączków i faworków w karnawale? >>

Stroje karnawałowe dla dziewczynek: jak je wykonać?

Aby wykonać strój karnawałowy dla dziewczynki, musisz przede wszystkim wiedzieć, za co chce być przebrane twoje dziecko. Zazwyczaj jest to księżniczka lub inna kobieca postać z ulubionej bajki. Do wykonania przebrania możesz wykorzystać starą sukienkę swojej pociechy. Udaj się do pasmanterii i kup odpowiednie dodatki. Teraz wystarczy tyko odpowiednio ponaszywać aplikacje i kreacja na bal gotowa!

>> Czytaj także: Karnawał 2015: jak dobrze się bawić w karnawale w ciąży? >>

Stroje karnawałowe dla dziewczynek: trendy

Najbardziej popularnymi strojami karnawałowymi dla dziewczynek w tym roku będą na pewno te z filmu "Kraina Lodu". Elsa i Anna zawładnęły sercem niejednej dziewczynki i każda chciałaby wyglądać tak jak one. Oprócz tego popularne zapewne będą tradycyjne przebrania księżniczek. Mozesz również ubrać córkę w kostium wróżki, piosenkarki lub jakiegoś zwierzątka. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wcieliła się w pirata, policjantkę czy superbohaterkę. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszej galerii strojów karnawałowych dla dziewczynek!

Aktualizacja: 2016-05-06 Publikacja: 2015-12-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.