Jak wybrać szkołę rodzenia

wyświetleń: 1718 13.02.2015
Szkoła rodzenia ma pomóc przyszłej mamie w pełni przygotować się do porodu. Czym się kierować wybierając szkołę rodzenia, na co zwracać uwagę? Posłuchaj naszego eksperta - położnej Magdaleny Hryciuk ze Szkoły Rodzenia Beauty Mama.

Ciąża i poród

wszystkie
wyświetleń: 46 03.08.2017
wyświetleń: 665 16.05.2017
wyświetleń: 621 28.02.2017
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.