Jak zrobić etykiety na przetwory

wyświetleń: 992 07.08.2013 dodał: ewa Otceten
Słoik po ogórkach z przyklejoną kartką z napisem dżem - nie będzie mieć dużej wartości dekoracyjnej. Tymczasem potrzeba tak niewiele, by przy robieniu przetworów zadbać również o ich opakowanie. Ładnie poukładane i ozdobione słoiki z przetworami będą pięknie wyglądać w domowej spiżarni. Tak przygotowane słoiczki mogą być też uroczym upominkiem dla Twoich bliskich. Zobacz jak samodzielnie wykonać efektowne etykiety na przetwory.

Zrób to sam

wszystkie
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.