Jak odpowiednią dietą w ciąży można zmienić życie dziecka i mamy?
Sponsor główny

Okazuje się, że o tym, jak funkcjonuje nasz organizm, geny decydują zaledwie w 20%. Największy wpływ na nasze zdrowie ma otoczenie zewnętrzne i – przede wszystkim - właściwe odżywianie. Dlatego aby Twoje dziecko było zdrowe, trzeba zadbać o właściwą, bogatą w składniki odżywcze dietę już na etapie przygotowań do ciąży. A potem kontynuować ją przez cały okres ciąży – aż właściwe nawyki wejdą w krew – mamy i maluszka!

Epigenetyka daje kobiecie możliwość właściwego przygotowania się do ciąży, odpowiedniego jej zaplanowania i w pewnym sensie zaprogramowania dziecka. Przez spożywanie odpowiednich substancji możemy modyfikować nasze geny. Warto wiedzieć o tym, wybierając odpowiedni preparat dla kobiet w ciąży.

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.