Klub Enfamama

Jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach?

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas bardzo intensywnego rozwoju. Malec odkrywa świat, a rolą rodzica jest wspieranie go w tym czasie. Jak to zrobić? Na pewno bardzo ważna jest odpowiednia dieta, jak i zapewnienie właściwych bodźców wspomagających jego rozwój. Zobacz, jak możesz pomóc dziecku odkrywać świat i zdobywać nowe umiejętności. 

Taniec dla niemowląt: mówimy, dlaczego taniec z małym dzieckiem ma sens!

Mamy dobrą wiadomość dla kobiet, które kochają taniec: wraz z urod...

Sprawność manualna dziecka. Zabawy i ćwiczenia manualne dla niemowlaków

Sprawność manualna dziecka ma duży wpływ na to, jak szybko stanie się ono samodzielne. Jak wiadomo, niemowlęta uczą się podczas zabaw z rodzicami ...

Podwieczorek dla niemowlaka

Podwieczorek dla niemowlaka: zdrowe i smaczne propozycje na podwieczorek

Podwieczorek to najprzyjemniejszy posiłek dnia: zazwyczaj słodki i bardzo potrzebny po poobiedniej...
kasza jaglana dla niemowlaka

Kasza jaglana dla niemowlaka. Przepisy z kaszą jaglaną

Kasza jaglana nazywana jest królową kasz. To jedna z najstarszych i najzdrowszych kasz. Od kiedy...
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.