Bosch

Pranie dziecięcych ubranek

W domu, w którym są dzieci pranie jest zwykle codziennością. Ale jak sprawić, by rzeczy faktycznie się dopierały? Najważniejszy jest dobrze dobrany sprzęt. Zobacz na co zwrócić uwagę.

Jak oszczędzać przy codziennym praniu?

Uważasz, że koszty prania to duży wydatek? Czasem wystarczy dobrze...

SPA dla Twoich ubrań

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen™ to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperatur...

pranie pieluch wielorazowych

Pranie pieluch wielorazowych: najważniejsze zasady

Pieluszki wielorazowe w ostatnich latach straciły na popularności - ich użytkowanie jest...
czy-prac-nowe-ubranka-dla-dzieci

Czy prać nowe ubranka niemowlęce?

Czy prać nowe ubranka niemowlęce ? Tak! Nowe ubranka dla dziecka są takie śliczne, że od razu...
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.