Sponsor główny

Podróżowanie z dzieckiem może być przyjemne i odkrywcze! "Rodzinne podróżowanie z M jak mama" to dział, w którym chcemy Wam pokazać jak ułatwić sobie podróż z małym oraz nieco starszym dzieckiem. Pokażemy Wam miejsce, które warto pokazać pociechom, a także zabawy idealnie sprawdzające się w podróży - zarówno tej samochodowej, jak i pociągiem! 

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.