Rodzinny dom na kółkach
Sponsor główny

Wybór samochodu rodzinnego nie może być decyzją opartą na powierzchownych przesłankach. Samochód dla rodziny musi być bezpieczny i wygodny. Ale to wcale nie oznacza, że nie może być również piękny i... ekonomiczny. Prezentując Nowego Grand C4 Picasso, Citroën po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem w projektowaniu komfortowych samochodów, zapewniających pasażerom wspaniałe doznania. Nowy Citroën Grand C4 Picasso łączy to, co z pozoru niemożliwe − funkcjonalność samochodu rodzinnego z przyjemnością z jazdy.

Samochód dla rodziny
Bezpieczeństwo w aucie
Wesołe rodzinne podróżowanie

Montaż fotelika samochodowego tyłem do kierunku jazdy zwiększa bezpieczeństwo dziecka w aucie. W Polsce zazwyczaj tyłem do kierunku jazdy podróżują tylko niemowlaki. Natomiast w krajach skandynawskich w ten sposób przewożone są dzieci do 4. roku życia. Dzięki montażowi fotelika samochodowego tyłem do kierunku jazdy zmniejszamy przeciążenia, na jakie dziecko jest narażone podczas hamowania. Zobacz, jakie jeszcze korzyści wynikają z montażu fotelika samochodowego tyłem do kierunku jazdy?

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.