Sponsor główny

Sylwester z dziećmi nie musi oznaczać nudnego siedzenia przed telewizorem. Jeśli w tym roku spędzacie ten wyjątkowy dzień ze swoimi dziećmi, nie popadajcie w marazm, tylko zacznijcie planować! Kupcie dekoracje i ozdóbcie całe mieszkanie. Przygotujcie pyszne przekąski i... poprzebierajcie się za jakieś postaci z bajek. Wszyscy, bez wyjątku! Zobaczycie, że tak spędzony sylwester, będzie wyjątkowy.

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.