dzial-glowne

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży

W ramach naszej kampanii "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży" zachęcamy społeczeństwo do serdeczności, uczynności i sympatii wobec przyszłych mam. Zwracamy uwagę na sytuację ciężarnych w Polsce, które w przestrzeni publicznej często są niezauważane lub lekceważone. Propagując akcję w środkach transportu miejskiego, w centrach handlowych i sklepach, w prasie i innych mediach upominamy się również o ich prawa: przepuszczenie w długiej kolejce na badania, ustąpienie miejsca w autobusie czy stworzenie w sklepie kas uprzywilejowanych, w których ciężarne są obsługiwane poza kolejnością. Akcja "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży" odbywa się już po raz siódmy! Partnerami strategicznymi akcji są: Dada oraz Enfamil. Pozostali Partnerzy to: Bio oil, Folik mama, Pelafen Mama, Multikino, Carrefour, Health tv, Koleje Mazowieckie, Tramwaje Warszawskie. 

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.