Keeeper & Babycap

Wielka higiena, małych dzieci

Właściwa pielęgnacja naszych pociech wcale nie jest takim prostym zadaniem, jak nam się wydaje! Kąpiel, nauka nocnikowania i odpowiednia dbałość o okolice intymne dzieci, to zadania, które wymagają od nas wprawy i zaangażowania. Ważne, żeby zapewnić sobie odpowiednie preparaty i akcesoria - to już połowa sukcesu! Dobrze zorganizowany kącik do pielęgnacji może znacznie skrócić czas zabiegów pielęgnacyjnych. 

Pielęgnacja uszu niemowlaka. Jak czyścić uszy niemowlaka?

Pielęgnacja uszu niemowlaka jest bardzo ważnym elementem higieny d...

Nauka siadania na nocnik. Jakie nocniki dla dzieci wybrać?

Nocniki dla dzieci przybierają wszelkie formy i kształty. Zastanawiasz się jakie nocniki dla dzieci wybrać? Możemy kupić nocnik grający, pachnący,...

Akcesoria do przewijania

Akcesoria do przewijania niemowlaka: co powinno znaleźć się w kąciku do przewijania?

Akcesoria do przewijania są bardzo przydatne w codziennym przewijaniu niemowlaka. Warto zadbać o...
Katar u niemowlaka: czyszczenie noska niemowlaka

Czyszczenie noska niemowlaka. Czym i jak czyścić nos niemowlaka?

Czyszczenie noska niemowlaka to czynność, o której nie powinnaś sobie przypominać tylko wtedy, gdy...
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.