Horoskop urodzeniowy

Horoskop na 21.03

Zręcznie układa swe projekty i nie lubi cudzej kontroli.

Potrafi wiele dokonać i zdobyć się może na czyny wymagające wielkiej siły charakteru i wytrwałości. Trzeba jednak zaznaczyć, że okazuje więcej energii aniżeli dobroci charakteru lub czystości intencyj. Energiczny, namiętny pozytywny, kłótliwy, nie poddający się żadnej kontroli - sam jest twórcą swego losu. Ma w sobie dużo indywidualności oryginalności - pragnie być pierwszym pod każdym względem. W stosunku zaś do swych rywali okazuje zazdrość i dla tego nie jest bynajmniej przyjemnym towarzyszem. Usposobienie jego jest wyniosłe, a mocny charakter góruje nad przeciwnościami losu. Jest dobrze przygotowany do walk życiowych. Więcej kieruje się w życiu swą intuicją aniżeli rozsądkiem i rzadko się myli. Kobieta urodzona dnia tego, chociaż lubi towarzystwo mężczyzn - nie czuje wielkiego przyciągania do małżeństwa - odstręczają ją od tego przykre przejścia innych kobiet. Mężczyzna wykazuje większą skłonność do małżeństwa - ale dobrze się przedtem namyśli, zanim zdecyduje się na krok stanowczy. Czego się strzec winien. Aby jego energia nie rozpraszała się w zbyt wielu kierunkach. Niechaj dąży do koncentracji swych celów życiowych. Jest to dobry mówca i potrafi budzić zainteresowanie i entuzjazm u swych słuchaczy. Słowa jego określają wszystko bardzo precyzyjnie i zarysowują ostre linie dążąc odrazu do zasadniczych ujęć. W życiu prywatnym takie właściwości mogą łatwo doprowadzić do nieporozumień z przyjaciółmi i otoczeniem - jednakże w działaniu na tłumy okazują się bardzo cenne i wywierają niezwykły skutek. Wyobraźnia jego jest tak żywa iż nieraz nie odróżnia rzeczywistości życia od swych pomysłów i wyobrażeń - dzięki czemu inni mogą go uważać za niewiarogodnego i nieodpowiedzialnego człowieka Jak wychować dziecko tak urodzone. Odznacza się ono niezwykle bujną wyobraźnią, której jednakże nie należy hamować - gdyż mogło by to wywrzeć wpływ ujemny na dalszy rozwój dziecka i zdezorganizować jego system nerwowy. Najlepiej dać mu ołówek i papier - niechaj pisze i rysuje wszystko, czego zapragnie - w ten sposób może się wyładować z powodzeniem jego ekspansja psychiczna.

Urodzeni 21.03:

w roku 1898 - Janusz Groszkowski,
w roku 1924 - Marian Cebulski,
w roku 1932 - Andrzej Bursa,
w roku 1946 - Timothy Dalton,
w roku 1950 - Jerzy Jaskiernia,
w roku 1958 - Gary Oldman,
w roku 1959 - Robert Smith,
w roku 1960 - Ayrton Senna,
w roku 1962 - Matthew Broderick.

Imieniny:

Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj

Data urodzenia dziecka
  • Dni płodne
  • Kalkulator BMI
  • Kalkulator ciąży - który tydzień ciąży, miesiąc, trymestr
  • Kalkulator kalorii
  • Kalkulator wagi w ciąży
  • Oblicz termin porodu
  • Przelicznik miar
  • Sprawdź, jaką grupę krwi będzie miało dziecko
  • Siatki centylowe
forum.mjakmama.pl
Porady ekspertów
Agnieszka Krakowiak
Agnieszka Krakowiak
specjalista: Specjalista pedagog
zakupy.mjakmama.pl
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.