Horoskop urodzeniowy

Horoskop na 21.04

Wyróżnia się swymi zdolnościami dyplomatycznymi.

Solidny, cierpliwy, zdecydowany, dość zacięty - jest praktyczny, a światopogląd jego jest najczęściej materialistyczny - gdyż wnioski swe opiera na faktach życiowych. Jest to człowiek poważny, zastanawiający się, a dzięki swej silnej, zamkniętej w sobie woli może nawet osiągnąć dużą potęgę duchową. Jak się okazuje - ma on wielkie zdolności do tworzenia różnych projektów i przeprowadzania kombinacyj. Naogół wykazuje wielką zręczność życiową - umiejętnie opanowuje warunki i przezwycięża przeszkody. Zawsze jednak jest dość władczy i pewny swego zwycięstwa. Umysł jego jednakże jest skłonny do dyskusji i przeciwstawania się innym, co w rezultacie doprowadza do tego, że w końcu ma licznych wrogów. Mogą mu oni nawet dość silnie zaszkodzić i dla tego niechaj się ma przed nimi na baczności! Jednakże jego wielkie zdolności umysłowe, a zwłaszcza dyplomatyczne w połączeniu z zaciętością i siłą charakteru najczęściej pozwalają mu zatryumfować nad wrogami i odnieść nad nimi całkowite zwycięstwo. Kto dzisiaj o północy lub w południe - bardziej jest poddany ograniczającym warunkom życia. Kto zaś od północy do zachodu słońca - może zdobyć majątek. Osobie zaś urodzonej od zachodu słońca do północy - grozi ewentualność utraty posiadanego majątku, lub też duże trudności w jego zdobyciu. Tu należy dodać, że astrologia prawdziwa nie zna fatalizmu, a już starożytni rzymianie mawiali, że: Vir pius et prudens vincere fata potest - t. j. człowiek rozsądny i prawy może przezwyciężyć przeciwieństwa losu. Kto dzisiaj ma organizm dość mocny, wykazujący jednakże pewną predyspozycję do cierpień gardła lub serca. Nadmiar sił życiowych może spowodować niebezpieczne uderzenie krwi do głowy.

Urodzeni 21.04:

w roku 1893 - Zofia Szmydtowa,
w roku 1908 - Jerzy Hryniewiecki,
w roku 1915 - Anthony Quinn,
w roku 1923 - Gustaw Holoubek,
w roku 1926 - Elżbieta II,
w roku 1947 - Iggy Pop,
w roku 1958 - Andie MacDowell

Imieniny:

Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił, Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Data urodzenia dziecka
  • Dni płodne
  • Kalkulator BMI
  • Kalkulator ciąży - który tydzień ciąży, miesiąc, trymestr
  • Kalkulator kalorii
  • Kalkulator wagi w ciąży
  • Oblicz termin porodu
  • Przelicznik miar
  • Sprawdź, jaką grupę krwi będzie miało dziecko
  • Siatki centylowe
forum.mjakmama.pl
zakupy.mjakmama.pl
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.