3w1 Uspokajająca mata edukacyjna

3w1 Uspokajająca mata edukacyjna

Mata edukacyjna to świetny wynalazek, który ceni sobie każda mama. Dzięki różnego rodzaju zabawkom, niemowlak uczy się codziennie nowych umiejętności. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać 3w1 Uspokajającą matę edukacyjną.

Niemowlę, po kilku miesiącach życia, zaczyna interesować się otaczającym światem. Wszystko chcą wziąć do ręki albo od razu wsadza do buzi. Mata edukacyjna będzie świetnym rozwiązaniem dla zabieganych mam, które potrzebują chwili wytchnienia. Gdy dziecko się bawi i odkrywa nowe umiejętności, ty możesz w spokoju napić się kawy mając pociechę ciągle na oku.

Jak działa 3w1 uspokajająca mata edukacyjna?

Atrakcją tej oryginalnej maty jest kolorowy tukan, podróżujący w obydwie strony pałąka, aby dziecko mogło go śledzić wzrokiem i ćwiczyć poruszanie główką. Cztery wiszące zabawki i lusterko do samopoznania zachęci dziecko do zabawy, poruszania się oraz siadania. Posiada 4 dodatkowe pętle do przymocowywania zabawek oraz dodatkową wzmocnioną poduszkę do komfortowego ułożenia dziecka.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.