Activity Garden - Domek na drzewie

Activity garden

Gdy za oknem szaro i buro, dzieci często zaczynają się nudzić w domu. Warto umiejętnie zorganizować im wtedy czas z przenośnym mini placem zabaw. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Activity Garden - Domek na drzewie.

Activity Garden to zabawka nawet dla kilkorga dzieci! Składa się z wielu części, a każda z nich pobudza inne zmysły i kreuje nowe umiejętności. Świetnie sprawdzi się podczas mroźnych, zimowych wieczorów, kiedy dzieci nie mogą szaleć na zewnątrz.

Jak działa Activity Garden - Domek na drzewie?

Zabawka rosnąca wraz z dzieckiem – to rozkładany mini plac zabaw. Zawiera m.in. małą zjeżdżalnię żyrafę i tukana na piłeczki, drzewko - sorter na klocki w różnych kształtach, otwierane drzwiczki, kolorową latarnię i wiszącą małpkę. Zabawne zwierzęta, dźwięki i projektor światła zachęcają do zabawy! Wygrywane piosenki i dźwięki są w języku polskim. Zachęcają one dziecko do wspólnej zabawy jak łapanie świetlików i dopasowywanie kształtów.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.