8.12 Chwiejna panda ze światłami

Chwiejna panda ze światłami

Zabawki interaktywne dają dziecku wiele możliwości zabawy. Pobudzają kilka zmysłów na raz i uczą nowych umiejętności. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Chwiejną pandę ze światłami.

Chwiejna panda to zabawka, która wchodzi w interakcję z dzieckiem. Pobudza zmysł wzroku i słuchu oraz wspomaga koordynację ruchową.

Jak działa chwiejna panda ze światłami?

Kiwaczek Panda - Światła i muzyka inspirują dziecko do ruchu i zabawy! Zawiera 6 wesołych utworów muzycznych. Projektor światła zachęca dziecko do zabawy. Czujnik ruchu uruchamia efekty dźwiękowe kiedy dziecko rusza zabawką.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka odpowiedzi:

"Kiwaczek. Moją ulubioną zabawką z dzieciństwa był kalejdoskop. Na różnokolorowe szkiełka znajdujące się wewnątrz kalejdoskopu mogłam patrzeć godzinami. Kalejdoskop dawał mi wiele radości i przenosił mnie w magiczny świat."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-13 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.