Czerwone autko Handle Haulers

Czerwone autko Handle Haulers
fot.: materiały prasowe

Samochodów u chłopców nigdy za wiele! Zwłaszcza takich, które wygrywają melodię i zapraszają do zabawy. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Czerwone autko Handle Haulers.

Autko Handle Haulers posiada uchwyt, dzięki temu dziecko może zabrać je dosłownie wszędzie. Wydaje z siebie różne dźwięki zachęcające do zabawy. Zbierzcie całą kolekcję samochodzików, które można ze sobą łączyć i zacząć zabawę na nowo.

Jak działa czerwone autko Handle Haulers?

Te samochodziki do ręcznego prowadzenia o przyjaznych twarzach, zachęcają dzieci do wspólnej zabawy na podłodze.

Cechy produktu:
- przycisk na rączce włączający muzykę
- ruchome koła
- intensywny dźwięk
- wszystkie autka Handle Hauler są ze sobą kompatybilne.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.