7.12 Discover sounds ™ Ogródek aktywizujący

Discover sounds ™ Ogródek aktywizujący

Zabawki aktywizujące pozwalają dziecku na dużą aktywność fizyczną. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Discover sounds ™ Ogródek aktywizujący.

Zabawka aktywizująca usprawnia koordynację ruchową oraz sprawność motoryczną dziecka. W dobie dzisiejszej technologii, kiedy dzieci większość czasu spędzają przed ekranami komputerów i smartfonów, warto zainwestować w tego typu zabawki. Wspomagają one aktywność fizyczną i uczą nowych umiejętności.

Jak działa Discover sounds ™ Ogródek aktywizujący?

Ogródek aktywizujący rozwija umiejętności motoryczne! Bezpieczne, trwałe i zamknięte środowisko sprawia, że dziecko czuje się jak w domu.

Cechy produktu:
- Centrum zabaw można łatwo przekształcić w model otwarty lub dwustronny bez używania narzędzi, by zapewnić jeszcze więcej rozrywki.
- Teleskop
- Panel do grania można ustawić poziomo
- Możliwość ustawienia zabawki na kształt bramy pod którą dziecko może się czołgać
- Sorter kształtów  jako skrzynka na listy
- Małe pianino na drzwiczkach
- Wyposażony w półki na doniczki i okiennice
- Umożliwa zabawę nawet trójki dzieci

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka odpowiedzi:
"Jan Brzechwa. Moje dwa ulubione wiersze to "Zosia-Samosia" i "Leń" . W zależności od nastroju i pokładów energii raz jestem właśnie taką Zosią Samosią-samowystarczalną, a w innym dniu jestem totalnym leniem  :)"

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-08 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.