Latarka Zwierzak

Latarka Zwierzak
fot.: materiały prasowe

Twoje dziecko boi się ciemności? Nie może zasnąć bez włączonej lampki? Może przyda wam się również przyjazna latarka? Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Latarkę Zwierzaka.

Gdy dziecko boi się ciemności, nawet najmniejsze źródło światła daje poczucie bezpieczeństwa. Z własną latarką w kształcie ulubionego zwierzaka, pociecha zaśnie szybko i spokojnie. Można również wykorzystać ją przy różnych zabawach np. w chowanego.

Jak działa latarka zwierzak?

Fantastyczna zabawa dla każdego malucha! Te elektroniczne latarki wydają zabawne zwierzęce odgłosy! Wystarczy ścisnąć uchwyt latarki, aby otworzył się pyszczek - wówczas zapala się światło oraz rozbrzmiewają charakterystyczne dla poszczególnych zwierząt głosy. Ta pomysłowa zabawka przyda się każdemu szkrabowi, który nie lubi ciemności!

Cechy produktu:
- ściśnij dźwignię, aby otworzyć usta zwierzęcia-latarki i włączyć światło
- realistyczne dźwięki zwierząt, gdy usta zwierzaka-latarki są otwarte
- funkcja automatycznego wyłączania się

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.