13.12 Ośmiorniczka z piłeczkami

Ośmiorniczka z piłeczkami

Nauka raczkowania, a później chodzenia, to przełomowy moment dla każdego rodzica. Warto mieć zabawki, które pomogą dziecku opanować tę trudną sztukę. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Ośmiorniczkę z piłeczkami.

Każde dziecko jest inne. Niektóre zaczynają chodzić jeszcze przed pierwszymi urodzinami, a inne długo po. Jednak każdemu z nich przydadzą się zabawki, które zachęcą je do dalszych praktyk.

Jak działa ośmiorniczka z piłeczkami?

Ośmiornica z serii zabawek wodnych Little Tikes to zabawka przeznaczona dla dzieci uczących się raczkować i chodzić. Zabawa polega na rozrzucaniu kolorowych piłeczek za pomocą macek ośmiornicy po domu i podążaniu za nimi przez dziecko w celu zebrania i ponownego umieszczenia piłek w wyrzutni.

Cechy produktu:
- Wspiera rozwój motoryczny dziecka
- Pomaga w nauka rozpoznawania kolorów
- Dźwignia zwalniająca macki zamieszczona jest w głowie ośmiornicy
- Nie wymaga baterii

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka odpowiedzi:

"W wodzie. Och, tak bym chciała z moją córeczką, wybrać się w morze małą łódeczką i zwiedzić 4 świata strony, i mieć syrenie, długie ogony, do nurkowania, i do pływania, do koralowej rafy zwiedzania. A oprowadzi nas rybek wiele: Nemo i Dory i przyjaciele!"

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-15 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.