2.12 Pozytywne wibracje - panda

pozytywne wibracje - panda

Wiele mam często ma problemy z usypianiem swojej pociechy. Odpowiednia zabawka może sprawić, że sen dziecka będzie długi i spokojny. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Pozytywnie wibrującą pandę.

Dzieci często już od pierwszych miesięcy życia przywiązują się do jednej, wybranej maskotki. Jeśli twoja pociecha ma problemy ze snem na pewno szybciej zasypia z ulubioną zabawką. Pozytywnie wibrująca panda to zabawka, która pozwoli dziecku się wyciszyć i spokojnie zasnąć.

Jak działa poztywnie wibrująca panda?

Wibrująca mięciutka pluszowa panda posiada 2 ustawienia – 5 minutową wibrację lub 5 minutowe pulsowanie, przypominające bicie serca. Posiada wygodną pętlę do mocowania w samochodzie, przy wózku czy też nad łóżeczkiem.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę Pozytywne wibracje - panda, otrzymuje autor wierszyka:

"Kung-fu - kojarzy mi się z pokojowym rodzajem walki, wykorzystującym dokładność i precyzję ruchów z odpowiednim poziomem energii wyzwalanej przy każdym ruchu. No i oczywiście z okrzykami dodającymi energii i odwagi - Aiiiiiiiiiiaaaa!"

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-05 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.