22.12 Rozgwiazda Stań i tańcz

Rozgwiazda Stań i tańcz
fot.: materiały prasowe

Zabawka, która zajmie dziecko na dłuższą chwile czasu to marzenie każdego rodzica! Taka właśnie jest Rozgwiazda Stań i tańcz - co więcej, można ją wygrać w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Rozgwiazdę Stań i tańcz.

Rodzice cenią sobie zabawki, które mogą wykorzystywać przez długi czas. Taka jest właśnia rozgwiazda, z której może korzystać zarówno siedzące jak i chodzące dziecko, a do tego zabawa trwa godzinami!

Jak działa rozgwiazda stań i tańcz?

Wesoła rozgwiazda zaprasza dzieci do zabawy w morskim klimacie. Cztery kolorowe piłeczki toczą się po spiralnej zjeżdżalni w towarzystwie dźwięków i świateł. Rozgwiazda zachęca dzieci do tańca i wstawania. Zabawka wzmacnia u dzieci rozwój motoryczny, uczy kolorów i pozwala na odtwarzanie dźwięków za pomocą aktywnych przycisków.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka wypowiedzi:

"Najpopularniejszą zabawką do kąpieli jest kaczka. Mała, żółta kaczka po ziemi dreptała. Znalazła garść ziaren, smacznie je zjadała. Usiadła na trawce, w niebo popatrzyła. Ogrzało ją słońce i oczka zmrużyła."

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-27 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.