17.12 Samochód Cozy Coupe

Samochód Cozy Coupe
fot.: materiały prasowe

Każdy chłopiec chce, tak jak tata, prowadzić auto. W tym wypadku sprawdzą się specjalne jeździki. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Samochód Cozy Coupe.

Pchacze i jeździki stworzone zostały do pomocy przy nauce chodzenia. Dziecko, za pomocą nóg, wprawia pojazd w ruch, co przygotowuje je również do jazdy na rowerze.

Jak działa samochód Cozy Coupe?

Klasyczny Cozy Coupe w nowym wydaniu. Pojazd posiada zabawną buźkę, co pobudza dzieci do twórczej zabawy! Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
Cechy produktu: kierownica z klaksonem, stacyjka, ruchomy, klikający zapłon, otwierana klapka wlewu paliwa, drzwi kierowcy z możliwością blokady, wyjmowana podłoga, miejsca na napoje znajdujące się za siedziskiem, przednie koła obracają się o 360°, uchwyt do kontroli toru pojazdu.

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka odpowiedzi:

"Zygzak McQueen. Ulubioną zabawką małej Karolinki, są uszyte przez mamusie misiowe pacynki. Są lekiem na smutki, na 'niehumory', na łzy i zmartwienia, a ich uścisk dzień od razu rozpromienia!"

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-19 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.