Świecąca rybka

Świecąca rybka
fot.: materiały prasowe

Zabawka, która przyda się podczas nauki raczkowania i chodzenia. Dzieciaki za nią przepadają. Świecąca rybka przykuwa uwagę pociechy i zachęca do aktywności. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Świecącą rybkę.

Świecąca rybka zachęca dzieci do zabawy i aktywności. Nie tylko posiada światełka, ale także wygrywa melodyjki. Zabawę ułatwia wygodny uchwyt do prowadzenia. Idealnie sprawdzi się przy nauce poruszania i do zabaw na podłodze.

Jak działa świecąca rybka?

Urocza rybka to pierwszy pojazd maluszków, który zaprasza dzieci do zabawy. Zabawka zachęca maluchy do poruszania się, raczkowania, czołgania czy chodzenia. Rybka posiada idealny dla małych rączek uchwyt z przyciskiem uruchamiającym światełka i dźwięki. To wspaniały pierwszy towarzysz zabaw, do tego ma sympatyczną buźką.
Cechy produktu:
- Wygodny uchwyt łatwy do pchania
- Zabawne dźwięki i światełka, po naciśnięciu przycisku na uchwycie
- Dzięki sprawnym kółkom motywuje dziecko do poruszania się razem z nią.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.