Tor przeszkód 3w1

Tor przeszkód 3w1

Interaktywne zabawki najlepiej wpływają na rozwój dziecka. Nie tylko uczą nowych umiejętności, ale też pobudzają do pracy więcej niż jeden zmysł. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Tor przeszkód 3w1.

Zabawy w wodzie to jest to, co najmłodsi lubią najbardziej! Dzięki specjalnemu torowi przeszkód możesz sprawić swojemu dziecku ogromną radość. 3 poziomy zabawy stymulują jego aktywność fizyczną i wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową.

Jak działa tor przeszkód 3w1?

Tor przeszkód z serii wodnych zabawek Littel Tikes! To kolejna świetna zabawka do igraszek w wodzie.
Cechy produktu:
- Trzy różne części z możliwością ustawiania w wielu różnych kombinacjach.
Część łodzi podwodnej: drzwi na obrotowym kole, spadające kulki, rozciągliwe ścianki, elementy łączone na zatrzaski, błyszczące elementy.
Część podwodna: przepływanie pod baldachimem wyposażonym w grzechotki.
Część ośmiornica: uchwyty do podciągania, spadające kulki, elementy ruchome, dźwięki wydawane gdy dziecko stoi.
- Łatwy do przechowywania.
- Zestaw zawiera: 20 radosnych dźwięków.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.