Trajkoczący Homar

Trajkoczący Homar

Zabawki do ciągnięcia na sznurku doskonale sprawdzają się podczas nauki chodzenia. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Trajkoczącego Homara.

Trajkoczący Homar świetnie sprawdzi się na spacerze, ale też podczas domowych "przechadzek".  To niezwykła atrakcja patrzeć, jak homar idzie w ślady małego, początkującego spacerowicza. 

Jak działa trajkoczący homar?

Pomarańczowy homar to wspaniały towarzysz spacerów maluszka. Gdy dziecko ciągnie homara za sznureczek, ten wesoło klekocze szczypcami i podnosi ogonek. Zabawka zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków.
Cechy produktu:
- Ruchome, grające i świecące elementy - Zabawne ruchy głowy, ogona, i szczypiec.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.