4.12 Uspokajająca koala

Uspokajajace koala

To czego dziecko potrzebuje przed snem, to przede wszystkim spokój. Zabawka uspokajająca świeci, a wydobywające się z niej dźwięki wyciszają pociechę. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy.  Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Uspokajającą koalę.

Zapewne wykorzystałaś już wszystkie metody noszenia, karmienia i zabawiania dziecka przed snem. Jednak wystarczy tylko relaksacyjna muzyka, ulubiona zabawka i chwila spokoju, aby pociecha zasnęła szybko i spokojnie.

Jak działa uspokajająca koala?

Ten miły pluszowy miś pozwala stworzyć rutynę spokojnego snu. Jego serduszko świeci a z zabawki przez 10 minut wydobywają się kołysanki i kojące dźwięki natury.

Zobacz Regulamin konkurs

Uspokajającą koalę otrzymuje autor wierszyka:

"W Australii. Mam puszystych dwoje uszu, łapki małe oraz stópki, z brzuszka zaś potrafię puszczać wciąż do Ciebie miłe nutki. Każdy chciałby mnie przytulić, ze mną zasnąć, we mnie wtulić, bo Koale tak już mają, że je wszyscy uwielbiają."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-05 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.