14.12 Wesoły Krab "Złap mnie"

Wesoły krab

Dzieciom często nudzi się zabawa w pojedynkę. Z pomocą przychodzi zabawka, dzięki której pociecha może pobawić się w berka lub nauczyć raczkować. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Wesołego Kraba "Złap mnie".

Kiedy twoja pociecha nie ma rodzeństwa i akurat nie może spotkać się z kolegami, przyda wam się zabawka Wesoły Krab "Złap mnie". Pozwala ona na zabawę w berka, czy naukę raczkowania i chodzenia. Idealna na chłodne, zimowe wieczory.

Jak działa wesoły krab "Złap mnie"?

Wesoły krab zaprasza dzieci do zabawy w berka. Zabawka zachęca maluchy do poruszania się, raczkowania, czołgania czy chodzenia, poruszając się po podłożu, wygrywając 6 różnych melodii i klekocząc szczypcami.

Cechy produktu:
- Ruchome, grające i świecące elementy
- Czujnik ruchu sprawia, że czerwony "skorupiak" reaguje na obecność dziecka - zaczyna się poruszać i grać melodię.
- wygrywając 6 różnych melodii i klekocząc szczypcami

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka odpowiedzi:

"Oczywiście, kraby zazwyczaj poruszają się bokiem. Pływa żółwik i meduza, rybka mała, rybka duża, ośmiornica i delfinek, morski konik i rekinek. A na plaży w okularach krab czerwony się opala. :)"

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-16 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.