1.12 Wirująca małpka

wirujaca małpka

Wśród mam i ich dzieci, ogromną popularnością cieszą się zabawki małe, ale potrafiące przyciągnąć uwagę. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Wirujacą małpkę. 

Niezastąpione podczas spacerów, wyjść do lekarza czy dłuższych wyjazdów są zabawki, które możemy zamocować do wózka lub fotelika. Jeśli jeszcze nie macie takiej, koniecznie spróbujcie ją wygrać w naszym konkursie! 

Jak działa wirująca małpka? 

Pociągnięcie za sznureczek sprawia, że małpka zostaje wciągnięta do góry, liście marszczą się, obraca się kołowrotek a zabawka zaczyna grzechotać. Wirująca małpka posiada wygodną pętlę do mocowania w samochodzie, przy wózku czy też nad łóżeczkiem.

Zobacz Regulamin konkursu

Wirującą małpkę otrzymuje Pani Luiza, autorka wierszyka:

"Siedziała na palmie i jadła banany, lecz nagle stwierdziła że nadszedł czas na zmiany. Z drzewa zeskoczyła w pluszaka się przemieniła! W zabawce dla niemowląt teraz chętnie wiruje i swoją minką maluszki raduje."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-02 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.