Złap świetlika - tygrysek

Złap świetlika - tygrysek

Złap świetlika to zabawka, która pozwala dziecku na wzmożoną aktywność fizyczną. Dzięki niej pociecha szybciej nauczy się chodzić. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Złap świetlika - tygrysek.

Pchacze to idealne sprzęty to rozpoczęcia nauki chodzenia. Stanowią podparcie przy stawianiu pierwszych kroków. Będą również świetnym kompanem na spacerze.

Jak działa złap świetlika - tygrysek?

Wraz z naciśnięciem rączki, przed tygryskiem wyświetlają się różnokolorowe świetliki, które raz zbliżają się a raz oddalają a zwierzak próbuje je złapać. Złapanie wszystkich światełek sprawi że z zabawki wydobędzie się dźwięk chichotu. Gdy świetliki ponownie uciekną z łap tygryska, zacznie je znów gonić.

Zobacz Regulamin konkursu

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-11-30 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.