23.12 Żółwik edukacyjny

Żółwik edukacyjny
fot.: materiały prasowe

Sortery dla dzieci wspomagają logiczne myślenie i kreatywność. Taka właśnie zabawka jest do wygrania w naszym konkursie: Kalendarz adwentowy. Zobacz, co zrobić, żeby wygrać Żółwika edukacyjnego.

Zadaniem dziecka jest umieszczenie odpowiednich kształtów w otworach na żółwiku. Dzięki takiej zabawce, twoja pociecha nauczy się odróżniać kształy i kolory.

Jak działa żółwik edukacyjny?

Sorter kształtów z niespodzianką!
Naciśnij głowę żółwia, by wprawić zabawkę w ruch i usłyszeć dźwięki. Zabawka zachęca do raczkowania.

Cechy produktu:
- Ruchome, grające i świecące elementy
- Rozwija umiejętności motoryczne dziecka

Zobacz Regulamin konkursu

Zabawkę otrzymuje autorka wypowiedzi:

"Żółw, choć ta jego powolność nie wynika chyba z lenistwa ;) Leniuchować chyba najbardziej lubię ogladając film w kinie domowym, ale teraz znacznie bardziej wole się relaksować z moim synkiem, ja sobie leżę, a on po mnie harcuje, uczy się wstawać i siadać."

Fundatorem nagród w konkursie jest Little Tikes - zobacz pozostałe nagrody >> Kalendarz świąteczny 

Little Tikes

Aktualizacja: 2016-12-26 Publikacja: 2016-11-14
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.