Kalkulator miar

Gdy w przepisie zalecają użycie np. 125 g mąki, a ty nie masz pod ręką wagi, za miarkę może posłużyć ci szklanka, łyżka i łyżeczka. Nasz kalkulator ułatwi ci dokonanie stosownych przeliczeń. Dzięi kalkulatorowi miar przeliczysz: mililitry na gramy, gramy na mililitry.

 

Wybierz produkt
Kierunek przeliczania

z mililitrów (ml) na gramy (g)

z gramów (g) na mililitry (ml)

Wpisz wartość miary (w gramach lub mililitrach)
Przelicz z:

szklanka

łyżka

łyżeczka

Przelicz na:

szklanka

łyżka

łyżeczka

Wpisz ilość
forum.mjakmama.pl
Porady ekspertów
Adrianna Łuczak
Adrianna Łuczak
zakupy.mjakmama.pl
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.