Kalkulator kalorii

Licznik kalorii, czyli tzw. kalkulator kalorii pozwoli ci on w szybki sposób zaplanować swoje codzienne menu tak, by odpowiadało twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu na dany dzień.

Licznik kalorii – co to takiego?

Licznik kalorii to po prostu kalkulator kalorii (zamienia dany produkt na wartość kaloryczną). Wybierasz interesujący cię produkt, a licznik kalorii pokazuje ci ile ma on kalorii. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz właściwie zbilansować swoje posiłki. Ręczne liczenie kalorii nie będzie ci już spędzało snu z powiek!

Licznik kalorii – jak z niego korzystać?

To bardzo proste! Nasz kalkulator kcal jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Nie musisz wpisywać nazw produktów – wystarczy, że wybierzesz je z gotowego zestawienia. Po pierwsze, wybierasz kategorię, a następnie produkt i czekasz na wynik - obliczone kalorie. Dodatkowym atutem naszego kalkulatora jest to, że oprócz obliczania kalorii, podaje także skład (makroskładniki) danego produktu: węglowodany, białka, tłuszcze itd. 

Wybierz kategorię
Wybierz produkt
Przykro nam, ale musisz mieć włączony javascript, aby poprawnie oglądać tą stronę.

Dzięki licznikowi kalorii, jesteś w stanie kontrolować swoją codzienną dietę oraz zapotrzebowanie kaloryczne. Z kalkulatora kalorii możesz korzystać w domu, w pracy – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przelicznika kalorii.  

Kalkulator kcal to bardzo proste narzędzie – życzymy miłego użytkowania!  

Ocena: 5
  • Dni płodne
  • Kalkulator BMI
  • Kalkulator ciąży - który tydzień ciąży, miesiąc, trymestr
  • Kalkulator kalorii
  • Kalkulator wagi w ciąży
  • Oblicz termin porodu
  • Przelicznik miar
  • Sprawdź, jaką grupę krwi będzie miało dziecko
  • Siatki centylowe
forum.mjakmama.pl
zakupy.mjakmama.pl
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.