Newsletter

Restauracja z placem zabaw

Mama radzi mamie

Place zabaw na terenie restauracji to doskonały pomysł... Pod warunkiem jednak, że siedzi się przy odpowiednim stoliku. Ostatnio znajomi namówili nas na wyprawę do knajpki z atrakcjami dla dzieci. Zamówiliśmy stolik, tyle że zapomnieliśmy wspomnieć o tym, by był tuż przy placu zabaw. I niestety mąż spędził połowę obiadu biegając na plac zabaw, by dopilnować dzieci. Następnym razem wybierzemy lepszy stolik.

forum.mjakmama24.pl
 • forum_ico
  Posty: 4217
  Wiem że to jeszcze czas zakładać ale... taklubnie
 • forum_ico
  Posty: 308
  Zakładam nowy wątek bo to już niedługo... smerfetka90
 • forum_ico
  Posty: 0
  Hej dziewczyny. Mam pytanie. Czy jest... thaohaitrieu8
wejdź na forum
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.