Bezpłatna Bajkowa Szkoła Rodzenia zaprasza na zajęcia!

szkoła rodzenia
fot.: Thinkstock
Bezpłatna Bajkowa Szkoła Rodzenia pomaga odpowiednio przygotować się do porodu.

Bezpłatna Bajkowa Szkoła Rodzenia funkcjonuje już w Warszawie i w Piasecznie. Zobacz, co możesz zyskać, zapisując się do niej na zajęcia!

Na zajęcia do Bezpłatnej Bajkowej Szkoły Rodzenia zapisujemy się według własnych potrzeb. Zajęcia mają formę wykładu bądź warsztatów, jednak trzeba pamiętać, że porodu jako takiego nie da się nauczyć. Matka w czasie porodu bazuje głównie na intuicji, dlatego w szkole rodzenia dużo czasu poświęca się na nauce słuchania własnego organizmu.

Oprócz tego na zajęciach w Bezpłatnej Bajkowej Szkole Rodzenia dowiedzieć się można:

  • jak przygotować odpowiednią wyprawkę dla noworodka
  • jak go pielęgnować w pierwszych dniach życia
  • jakie pozycje są najdogodniejsze podczas porodu
  • jak mężczyzna może pomóc swojej partnerce zmniejszyć ból porodowy
  • jak dbać o siebie po samym porodzie
  • jak wybrać odpowiedni szpital do porodu

 

Zapraszamy na zajęcia do Bezpłatnej Bajkowej Szkoły Rodzenia. Prawie 1500 kobiet w ciąży, skorzystało już z naszych kursów. Jeśli jesteś po 25 tyg. ciąży, zapisz się i Ty. Dogodne lokalizacje – Warszawa, Piaseczno. Godziny poranne i popołudniowe. Wystarczy, że zadzwonisz 22 737 50 50 lub zarezerwujesz miejsce online (link http://bajkowa-szkola-rodzenia.cmp.med.pl/terminy),www.bajkowa-szkola-rodzenia.cmp.med.pl.

Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2016-04-13
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.