Zostań modelką w ciąży: casting na okładkę miesięcznika "M jak mama"!

Casting dla ciężarnych
fot.: Thinkstock

Casting na okladkę "M jak Mama" to szansa na wspaniałą przygodę. Wszystkie piękne czytelniczki "M jak Mama", które chciałyby pojawić się na okładce miesięcznika zapraszamy na casting na okładkę "M jak Mama", który odbędzie się 24 maja 2016 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Na casting na okładkę zapraszamy wraz z partnerem akcji − Polskim Bankiem Komórek Macierzystych, oferującym bankowanie krwi pępowinowej podczas porodu.

Na casting na okładkę "M jak Mama" zapraszamy wszystkie piękne czytelniczki! Jeśli marzysz o tym, by się na niej znaleźć, przeżyć znakomita przygodę, po której pozostaną nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i piękne zdjęcia przyjdź na casting, który odbędzie się 24 maja do Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Czekamy na was od godziny 11! Nie obawiaj się również, że na castingu będziesz musiała wykonywać jakieś skomplikowane zadania lub pozować jak zawodowa modelka. 24 maja zrobimy ci po prostu zdjęcia próbne.

Sprawdź, jaką jesteś ciężarną?

Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": w co się ubrać?

W czasie castingu na okładkę "M jak mama"  zrobimy ci  jedynie próbne zdjęcia, nie będzie stylistki ani fryzjera. Na casting ubierz się więc i uczesz tak, żeby czuć się swobodnie. Jesteś pewną siebie, atrakcyjną kobietą w ciąży i taką nam sie pokaż. I pamiętaj, że strój nie ma tu znaczenia − chcemy tylko, byś pokazała przed obiektywem, jak bardzo cieszysz się z tego, że wkrótce zostaniesz mamą!

Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": co dalej?

Na podstawie zdjęć próbnych wybierzemy przyszłe mamy, które w kolejnych tygodniach wezmą udział w profesjonalnych sesjach okładkowych. Wtedy laureatki castingu dla ciężarnych przejdą metamorfozę pod okiem stylistki, makijażystki i fryzjera.

Przed odwiedzeniem nas w Pałacu Prymasowskim zapoznaj się z regulamin castingu.

Uwaga: Jeśli jesteś już w ostatnim miesiącu ciąży, ciekawi cię to doświadczenie i czujesz się na siłach przyjechać, nie będziemy ci odradzać. Weź jednak pod uwagę, że profesjonalne sesje okładkowe zaczną się nie wcześniej niż 3-4 tygodnie po castingu na okładkę "M jak Mama" i jeśli przejdziesz do następnego etapu, możesz nie zdążyć wziąć w nich udziału przed porodem.

Aktualizacja: 2016-05-20 Publikacja: 2016-05-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
Artykuł powstał przy współpracy z: Polski Bank Komórek Macierzystych
Polski Bank Komórek Macierzystych
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.