Czy znasz odpowiedź na poniższe pytanie?

Rozwój mózgu dziecka-Enfamama
fot.: materiały prasowe

Jaki procent mózgu Twojego dziecka rozwija się w ciągu pierwszych dwóch lat jego życia?*- 60, 70 czy 80 procent?

Juz dzis zapisz się do Klubu Enfamama, by wspólnie z innymi mamami wyruszyć w niesamowitą podróż, jaka jest śledzenie zdobywania kroków milowych przez Twoje dziecko.

Zapraszamy także kobiety w ciąży! Z Klubem Enfamama dowiesz sie, jak intensywnie rośnie i zmienia się Twoje dziecko jeszcze przed przyjściem na świat.

Nie pozwól, by umkneły Ci te jedyne i niepowtarzalne momenty, gdy osiąga ono kolejne etapy rozwoju. Przygotuj się na nie, by móc sie nimi cieszyć. Dowiedz się, jak wspierać i inspirować Twoje dziecko otrzymując nasze newslettery.

Członkostwo w Klubie Enfamama to również atrakcyjne bonusy i akcje promocyjne dla Klubowiczów. Uczestnictwo w Klubie Enfamama jest bezpłatne, regulamin Klubu dostępny jest na www.enfamil.pl.

Dołącz do nas juz dziś na www.enfamil.pl!

*W ciągu pierwszych dwóch lat życia rozwija się 80% mózgu dziecka. Rhoshel K. Lenroot, Jay N. Gledd. Brain development in children and adolescents: Insights from anatomical magnetic resonance imaging. Neuroscience and Biobehavioral Reviews 30(2006), 718-729 Enfamil Premium 2, mleko następne. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. PO/ENF/16/0036

Aktualizacja: 2016-09-15 Publikacja: 2016-09-08
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.