Dzień Świadomego Gotowania: Prezent Mikołajkowy Dla Dzieci Z Hospicjum

Dzień Świadomego Gotowania 2
fot.: materiały prasowe

Z okazji Mikołajek i powtarzając zeszłoroczną akcje, zapraszamy na wspólną naukę przygotowywania zdrowych słodkości (i nie tylko). Przede wszystkim chodzi o wsparcie dzieci z Hospicjum PROMYCZEK.

Z jednej strony nauczymy się jak przygotować zdrowe słodkości, a z drugiej strony biorąc udział w tym dniu (3 grudnia) zrobimy Prezent Mikołajkowy Dzieciom Z Hospicjum PROMYCZEK -w Otwocku.

Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia to ważny czas szczególnie dla dzieci, dlatego pomyśleliśmy żeby wesprzeć dzieciaki właśnie w czasie Mikołajek.

Nasze wspólne smakołyki zrobimy razem pod okiem Ewy Stetkiewicz - miłośniczki zdrowego i smacznego jedzenia.

Cały dochód przeznaczony zostaje na Prezent Mikołajkowy dla dzieci z Hospicjum Promyczek w Otwocku.

Prosimy o wpłaty na konto:  
Fundacja Only Love - Nr rach 34 2030 0045 1110 0000 0227 6180 kwota to DAR SERCA , prosimy o min 108 zł, mile widziane wyższe kwoty.

3 grudnia, godz. 15, Warszawa Żoliborz, ul. Broniewskiego 9e/19 - X p.

Zapisy: e-mail: fundacjaonlylove@gmail.com

Ze względu na charakter kursu ilość miejsc jest ograniczona.

Jeśli nie możesz być z nami tego dnia wesprzyj proszę naszą akcje Mikołajkową przesyłając datek taki jak możesz - jak poczujesz sercem.

Aktualizacja: 2016-12-02 Publikacja: 2016-12-02
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.