Dziewczynka z chryzantemami Olgi Boznańskiej

boznanska okładka

Czy na portrecie da się pokazać nie tylko strój, ale również nastrój? Czy chryzantemy muszą być smutne? Czy japonizm to moda na samochody z Dalekiego Wschodu? Czy sławni ludzie bywają nieśmiali? Kim jest dziewczynka o niezwykłych oczach, trzymająca bukiet białych kwiatów, i co kryje się w zakamarkach pracowni malarskiej?

Jeśli Twoje dziecko jeszcze tego nie wie, pokaż mu tę książkę. Czytając, rysując i rozwiązując zadania, pozna odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Wraz z małą Izą, bohaterką opowiadania, odkryje tajemnice pracowni wybitnej polskiej malarki Olgi Boznańskiej i będzie podglądać, jak powstaje portret. A z interesujących historyjek dowie się wiele o życiu i twórczości tej niezwykłej artystki.

boznanska 01

Dobra zabawa gwarantowana!

 

boznanska 02

Patronat medialny nad serią Magiczny Ogród Sztuki sprawuje TVP ABC, Radio dla Ciebie, Magazyn M jak Mama oraz portal Dziecko w Warszawie. Książka dostępna jest w cenie 19,90 zł.

Książkę dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Aktualizacja: 2017-06-26 Publikacja: 2017-06-26
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.