"Hugo i łowcy duchów" już na DVD: moc wrażeń dla całej rodziny!

hugo
fot.: materiały prasowe
"Hugo i łowcy duchów" to pełna humoru opowieść dla całej rodziny.

"Hugo i łowcy duchów" to opowieść o bardziej śmiesznym niż starsznym duszku-rozrabiace i jego przyjaciołach. Film jest ekranizacją popularnej powieści Cornelii Funke.

"Hugo i łowcy duchów" to pełna przygód opowieść dla całej rodziny. Przeczytajcie, jaka jest fabuła tego filmu animowanego, jacy występują w nim bohaterowie i dowiedzcie się, dlaczego będziecie świetnie się bawić od samego początku do końca.

"Hugo i łowcy duchów": przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół

Głównym bohaterem bajki jest Tom - chłopiec, który jak większość dzieci, boi się duchów. Głównie dlatego, że oprócz rodziców ma zbuntowaną starszą siostrę, która zadręcza go straszliwymi opowieściami. Pewnego dnia Tom spotyka w swojej piwnicy galaretowatego duszka o imieniu Hugo, który okazuje się tak pocieszny, że trudno czuć przed nim strach.

Hugo jest poczciwym fajtłapą, nie do końca duchem, a... latającą galaretą. Choć próbuje straszyć ludzi, ci raczej czują się rozbawieni niż przestraszeni. Sam Hugo też ma swoje słabości: boi się muzyki Beethovena, soku z pomarańczy i czerwonego koloru. Jest za to miłośnikiem popcornu i strasznych filmów, ma też swoją moc - dzięki antence na czubku głowy potrafi przemienić się w duchokopter. Niestety, dom, w którym wcześniej starszył Hugo, został opanowany przez starożytnego ducha zimna, chcącego przejąć władzę nad światem. W jego ocalaniu pomóc mu mogą Tom oraz agentka Leokadia Parzydło.

Leokadia Parzydło, dla znajomych - Parzydełko. Uwielbia parzyć herbatę i być może stąd wzięło się jej przezwisko. Leokadia jest agentką, zawodową łowczynią duchów, która jednak, w wyniku nieudanej akcji łapania lodowej zjawy, zostaje odsunięta od pełnienia swoich obowiązków. Nie poddaje się jednak i postanawia działać na własną rękę. Początkowo nie jest przekonana do swoich pomocników - 11-letniego Toma i galaretowatego Hugo, jednak wkrótce przekonuje się, że razem mają ogromną siłę.

Przekonajcie się więc, jak potoczą się losy bohaterów filmu "Hugo i łowcy duchów"!

Aktualizacja: 2016-01-19 Publikacja: 2016-01-19
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.