II Rodzinne Targi z Gwiazdami już 12 marca w Warszawie!

targi rodzinne 3
fot.: materiały prasowe
II Rodzinne Targi z Gwiazdami odbędą się 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w godz. 9-17.

Zbliżające się II Rodzinne Targi z Gwiazdami (12 marca, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie) to zapowiedź prawdziwego festiwalu najwyższej jakości. Tego dnia Pałac odwiedzi ponad 10 tysięcy warszawskich rodziców, zewsząd rozbrzmiewać będzie radosny dziecięcy śmiech, wnętrza wypełnią się wysokiej klasy produktami dla całej rodziny, a powietrze nasyci się zapachem kawy i słodkości rodem z paryskich kawiarenek.

Podczas II Rodzinnych Targów z Gwiazdami przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny. Ponad 100 firm zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko.

Kilka tysięcy wysokiej klasy powierzchni wystawienniczej typu premium, eleganckie wnętrza Sali Marmurowej i Sali Ratuszowej PKiN to gwarancja komfortowych warunków do prezentacji i promocji marki oraz sprzedaży produktów.

Doskonała lokalizacja eventu, moc przygotowanych atrakcji oraz intensywna kampania promocyjna poprzedzająca wydarzenie to zapowiedź ogromnego zainteresowania i frekwencji warszawskich rodziców poszukujących wysokiej jakości produktów i usług dla siebie i swoich dzieci.

Ponad 100 wystawców - liderów rynku w swoich branżach, najwyższy poziom organizacyjny, szeroki wybór prezentowanych marek - każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór oferowanych produktów i usług, nowości, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami, strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej!

Event zakończy Gala Fundacji Dobroczynności KidZone.

Rodzinne Targi z Gwiazdami to przygotowany z ogromnym rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców. Najlepsze marki proponują nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie odbywają się koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami.

Każdy, kto odwiedza Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymuje też praktyczny upominek! Znani i lubiani rodzice osobiście prowadzą warsztaty, zajęcia i animacje, robią pamiątkowe zdjęcia i podpisują autografy.

W czasie, gdy dzieci oddają się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mają okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym czy turystycznym.

Aktualizacja: 2016-02-09 Publikacja: 2016-02-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.